Podpora Natálce pro lepší start do života

Podpora Natálce pro lepší start do života

Patnáctiletá Natálka je jedním z pěti dětí, které Charitky společně s T-Mobile podpořily prostřednictvím programu "Podporuj mě..." o.p.s. Dejme dětem šanci. Částka 10.260,- Kč putovala na její konto a pomůže jí, až po opuštění dětského domova bude hledat svoje místo v dospělém životě.

Natálka je kamarádská, veselá mladá slečna. Je jí všude plno, nebojí se sdělit svůj názor. Má sociální cítění, pomáhá s mladšími dětmi a zapojuje se i v kuchyni. Baví jí sport, zvláště míčové hry a běh. Moc jí baví vytvářet různé účesy, tak by se po základní škole chtěla vyučit kadeřnicí.

Dětství prožité v dětských domovech není zdaleka tak bezstarostné, jak by mělo být a najednou končí. Jsou formálně dospělí, ale přesto pořád děti. Nemají nic, neznají příklad fungující domácnosti, nemají se kam vrátit a musejí se postarat sami o sebe. Dovedete si představit svoje děti v jejich situaci? Peníze se najednou zdají tím nejmenším, co jim můžeme dát, ale pomohou víc, než se může zdát!

Program Charitky ve spolupráci s T-Mobile podpořil Natálku částkou 10.260,-
Kč (pětina z celkových 51.300,- Kč). Ta bude uložena na účet projektu „Podporuj mě...“ obecně prospěšné společnosti DEJME DĚTEM ŠANCI pod variabilním symbolem Natálky a bude jí vyplacena po opuštění dětského domova. Celkovou naspořenou částku tak může využít například úhradu nájemného, bytové vybavení, financování dalšího studia nebo může být vyplácena postupně formou měsíční renty.

Dejme dětem šanci

T-Mobile Czech Republic

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt